Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
 
1) Vpills Gold nedir?

V-pills Gold™, labaratuvarlarda siz erkeklere destek olmak amacı ile Eyefive Inc. tarafından formüle edilmiş, FDA (Amerikan Sağlık Örgütü) tarafından onaylı ve İl Tarım Müdürlüğü iznine tabi olan.Gıda takviyesi olan Vpills ürünümüzün yenilenen, daha etkili, daha güvenli formülü v-pills Gold'dur. Orjinal ürün artık sadece Vpills Gold olarak satılmaktadır.

2) Vpills Gold'un kullanım dozajı nedir?

1 kutusunda 60 adet hap bulunur. Sabah 1 adet tok karnına ve Akşam 1 adet tok karnına alınır.

3) Vpills Gold'un yan etkisi - zararı var mıdır?

Tamamen doğal ve bitkisel bir formüle sahiptir. Reçetesiz satılmaktadır. Bu güne kadar herhangi bir yan etki rapor edilip bildirilmemiştir..Zararsız ve yan etkisiz bir formülü vardır. Tıbbi kaygılarınız, kalp sorununuz veya diyabet sorununuz var ise doktorunuza danışabilirsiniz. Tavsiyemiz vpills haplarını bir bardak suyla almanızdır.

4) Vpills Gold nasıl bir içeriğe sahiptir?

İçindekiler . E Vitamini Vitamin B3(Niacin) Alıç hawthom(Crataegus Pinnatifida olarak)(meyve) Azgın Teke Otu (Horny Goat-Epimedium Sagittatum) (bütün bitki) - Damiana (Turnera diffusa olarak)(yaprak) Ginko Biloba (yaprak) Çin Ginsengi (Panax Ginseng olarak)(kök) Tribulus (tribulus terrestris meyvesi-aerial) Saw Palmetto Kayen Meyvesi (biber türü olarak)(meyve) Oatstraw Stalks Cayenne Diğer içerikler: Pirinçunu, jelatin, magnezyum, stearat silikon dioksit, malto dextrin, soya proteini konsantresi, su. vpills Gold kullanımı: Yetişkinler için günde 2 tane su yada benzeri içecekle kullanılmalıdır, tok karnına.

5) Alkol veya sigara kullanıyorum, Vpills Gold'a etkisi nedir?

Alkol ve sigara yada ikisinin de kullanımı bildiğiniz gibi insana olumsuz etkisi kendisini cinsel yaşamda da göstermektedir. Ereksiyon / sertleşememe sorunu, erken boşalma sorunu, enerjisizlik, yorgunluk, libido / cinsel istek düşüklüğü gibi etkilere neden olabilmektedir. Tavsiyemiz sağlıklı. bir yaşam için sigarayı bırakmanızdır. Vpills GOLD bitkisel bir ürün olduğu için direkt olarak alkol ve sigara kullanımı ile ilgili olmasada bir endişeniz varsa doktorunuza danışınız.

6) Ramazan ayında yada farklı zamanda oruç tutarsam Vpills Gold kullanabilir miyim?

Evet, oruçlu iken vpills Gold kullanabilirsiniz.Sahurda 1 adet yemekten sonra ve iftarda 1 adet yemekten sonra bir bardak suyla almanız kafidir.

7) İstanbul'dayım vpills Gold'u nasıl temin edebilirim?

Aynı gün teslim oldu bilin! Ödemeyi: nakit & Kredi kartına tek çekim yada taksit seçeneğiyle 1-2 saate siparişinizi teslim alırken yapabilirsiniz. Online Sipariş İçin tıklayınız!

8) İstanbul dışında yaşıyorum.Ürününüzü nasıl temin edebilirim?

1-3 günde teslim oldu bilin! Kapıda ödemeli gönderimlerde: Siparişinizi alırken: nakit - kredi kartına tek çekim - kredi kartına taksitle alabilirsiniz. yadaBanka havalesi yaparsanız, siparişinizi adresinden yada kargodan teslim alabilirsiniz. Online Sipariş için tıklayınız!

9) Türkiye dışı - Yurt Dışında yaşıyorum.Ürününüzü nasıl temin edebilir miyim?

Vpills Gold Yurt Dışı Online Sipariş için Tıklayınız! Evet, Firmamız Vpills Gold Türkiye ve Yurt Dışı Resmi satış ve Dağıtıcı firması'dır. Ödeme: western Union ile: Muhammet Koçak - 0532 734 91 39 - istanbul / Türkiye şeklinde ödeme yaptıktan sonra bizi arayıp, ödeme ve kargo bilgileriniz hakkında bilgi veriniz. Kargolama: Ödeme onayınız sonrası siparişiniz, kargo saatleri içerisinde kargolanacak olup, tarafınıza kargo takip numarası iletilecektir. Teslimat adresi hakkında: Yurt dışı gönderilerde kargo bilgisi olarak: isim - soy isim, telefon numarası, tam adres, posta kodu, şehir - ülke bilgilerini eksiksiz vermelisiniz. Başka ödeme yöntemleri: yurt dışı siparişlerde Western Union (yada banka havalesi) - kredi kartı ile tek çekim dışında başka ödeme şekli yoktur. Kapıda ödemeli olarak mevcut bir sistem şuan olmadığı için hiçbir firma ülkeler arası kapıda ödemeli gönderim yapamamaktadır. Teslimat Süresi: Genel olarak 2 - 9 güne teslim olmaktadır. Vpills Gold Yurt Dışı Online Sipariş için Tıklayınız!

10) Farklı sorularımız ve danışmak için müşteri temsilcisi veya destek numaranız var mı?

Evet, bizi 0 532 734 91 39 numaralı telefonumuzdan arayabilir ve sorularınızı bize iletebilirsiniz. Lütfen aklınıza takılan her türlü soruyu bizimle paylaşın. Bize telefon yada e-posta yardımıyla ulaşabilirsiniz.

V-Pills mi Vpills Gold mu?Orjinal

2006 yılında VirilityPills ürünü Yonja medikal tarafından V-pills olarak Satışa başladı ve kısa sürede zirveye yerleşti, Satış rekorları kırdı, kullanıcıları tarafından olumlu yorumlar geri bildirildi ve 2013 yılında V-pills Gold olarak ürünümüz tamamen yenilendi ve tüm haklarının sahibi olan Taylan Medikal güvencesiyle piyasada satışları devam etmektedir. Orjinal ürün V-Pills Gold'dur!

Vpills Gold orjinal

bathmate.mp4