Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
 

VPİLLS GOLD TÜRKİYE KIBRIS YURTDIŞI Yetkiliyiz

BAŞKA SATIŞ NOKTAMIZ YOKTUR. BAŞKA FİRMADAN ALDIĞINIZ HERHANGİ BİR ÜRÜN İÇİN SORUMLULUK BİZE AİT DEĞİLDİR.
BELGELERİMİZİ ŞEFFAFLIK İLKEMİZ GEREĞİ YAYINLIYORUZ. Türkiye içi, Kıbrıs, Avrupa (Almanya, Fransa, Hollanda, Avusturya,Danimarka ve diğer ülkeler), Azerbaycan ve Dünyanın her yerine ürünümüzü güvenle ulaştırıyoruz.


Hakkımızda

SHOP ALIŞVERİŞ VE BİLİŞİM FİRMAMIZIN LOGOSU.

SHOP Alışverişte yeni bir soluk!

Firma bilgilerimiz için en alt kısımda paylaştığımız Vergi Levhamız ve Ticaret Odası faaliyet belgemize bakabilirsiniz.

"SHOP Alışveriş ve Bilişim" ünvanı ile 16/07/2007 yılından beri faaliyette olup, müşteri memnuniyeti odaklı ve "Shop, sizin için!" sloganıyla ticari hayatına devam etmektedir.

Faaliyet alanımız ünvanımızdaki "alışveriş" kısmı: Radyo, Tv, Posta veya internet üzerinden yapılan e-ticaret hizmetleriyle ürünlerin pazarlanması işi olup, ünvanımızdaki "Bilişim" kısmımız ise: Sosyal medya'da (facebook, google, twitter, yandex, blog, seo vb...) reklam, yazılım ve veritabanı işlerini kapsamaktadır.

Ülkemizdeki ticaret hayatına farklılık ve yenilik getiren bir firmayız. Gelenekçilik kadar yenilikçiliği önemsiyoruz. Günümüzün gelişmelerini takip ediyor ve eksiklerimiz varsa bunları gideriyoruz.

Zincirin bir halkasıyız! Siz değerli müşterilerimiz kadar, çalıştığımız firmaları, takım arkadaşlarımızı ve ülkemizdeki e-ticaret sektörünü önemsiyoruz.

Alışveriş öncesi yeterli tanıtım, müşteri hizmetleri desteğimiz ile emrinizdeyiz. Desteğimizi alışverişte ve sonrasında da aynı şekilde ve tüm müşterilerimize eşit mesafede yerine getirmeyi bir borç biliriz. Biz sizler sayesinde ve ülkemizdeki gerek devlet ticaret alt yapısı, gerek diğer özel sektör firmalarıyla beraber varız, sizin için!

Sadece Türkiye için değil, hizmetlerimizi gerek Kıbrıs gerek Yurt Dışı tüm ülkelere ulaştırıyoruz. Uluslar arası bölgede hizmet veriyoruz ve sistemimiz gayet şeffaf, satın alınan ürün ne ise onu gönderiyoruz ve kargo takip numarası bildiriyoruz, ve internetten anlık olarak takip edilebiliyor siparişler ve en kısa sürede teslimat sağlanması için çabalıyoruz. Teslim oldu bilin!

Şeffaflık ilkemiz gereği vergi levhamızı yayınlıyoruz. Mağdur olmamak için vergi levhasını yayınlamayan yerlerden alışveriş yapmayınız.

web sitemizi ziyaret etmek için tıklayınız: http://www.shop.com.tr

SHOP Alışveriş ve Bilişim ünvanlı firmamıza ait Vergi Levhamızı, şeffaflık ilkemiz gereği yayınlıyoruz.

SHOP Alışveriş ve Bilişim, faaliyet belgemizi şeffaflık ilkemiz gereği yayınlıyoruz.

VPİLLS GOLD uyarı!